Siedziba firmy znajduje się w Luboniu, ale dzięki naszym usługom świadczonym na najwyższym poziomie wcielamy się w rynek Poznania i okolic. W celu zaspokojenia Państwa oczekiwań oferujemy szeroki zakres naszych usług. Wykonujemy szafy wnękowe, garderoby, zabudowy skosów, szafy narożne, zabudowy na wymiar. Usługi świadczymy w domach, hotelach, restauracjach i biurowcach.

Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom nasze meble postawimy wpasowując się w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, korytarzu, łazience, pralni czy pokoju młodzieżowym. Zajmujemy się montażem drzwi przesuwnych, uchylnych, rozwieranych, dzięki czemu zaspokajamy najszersze grono naszych konsumentów.

Nasza firma zajmuje się indywidualnym pomiarem, wyceną, kończąc na finalnym montażu. Posiadając liczne grono zadowolonych i wracających do nas klientów nie zaprzestajemy i dążymy do pozyskiwania kolejnych. Oferujemy najniższe ceny naszych usług, dzięki czemu jesteśmy bezkonkurencyjni i pozyskujemy stale nowych klientów. W naszej ofercie można znaleźć bardzo bogatą gamę wzorników kolorów, profili, wypełnienia drzwi itp i cały czas dążymy do odkrywania nowych trendów, aby zaspokoić gusta najbardziej wymagających konsumentów. Jesteśmy kojarzeni z marką, która konkuruje z najbardziej znanymi firmami jak komandor, senator i sevroll. Nie posiadamy aktualnie czynnej ekspozycji mebli na własnej posesji czy najmowanej poza nią co przekłada się na możliwość zaoferowania mniejszych cen na nasze usługi. Wszystko co mamy do zaoferowania pokazujemy konsumentom w ich domach podczas pomiarów, dzięki czemu znając dokładne wymiary i produkty z jakich chcemy zamówić szafę czy inny mebel jesteśmy wstanie od razu podać dokładną wycenę stworzoną w profesjonalnym programie do tworzenia wizualizacji szaf, kuchni i innych mebli w zabudowie. Oferowane przez nas produkty są niezawodne, wykonanie z najtrwalszych materiałów co przekłada się na bezproblemową eksploatacje.

Nasze usługi świadczymy w takich miejscowościach jak Luboń, Poznań, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Stęszew, Wiry, Konarzewo, Suchy Las, Swarzędz, Palędzie, Baranowo, Plewiska, Przeźmierowo, Buk, usługując również w wszystkich miejscowościach sąsiednich. Będzie nam bardzo miło jeśli i Ty postanowisz z nami współpracować.

Zapraszamy do kontaktu poprzez email biuromebsto@gmail.com lub zadzwoń 507-578-559.

SZAFY WNĘKOWE, DRZWI PRZESUWNE, GARDEROBY, ZABUDOWY SKOSÓW, SZAFY NAROŻNIKOWE

WYKONUJEMY:

SZAFY WNĘKOWE

alt obrazka alt obrazka  alt obrazkaalt obrazkaalt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka    alt obrazkaalt obrazka alt obrazka alt obrazkaalt obrazka alt obrazka

 GARDEROBY

alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazkaalt obrazkaalt obrazka alt obrazka alt obrazka

 

ZABUDOWY SKOSÓW

alt obrazkaalt obrazka alt obrazka alt obrazka 

 

SZAFY NAROŻNIKOWE

alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka  alt obrazka alt obrazka alt obrazka

ZABUDOWY NA WYMIAR

  alt obrazka alt obrazka

MEBLE Z LAKIEROWANYMI FRONTAMI

alt obrazka  alt obrazka alt obrazka alt obrazka alt obrazka  alt obrazkaalt obrazka   alt obrazka

Zapraszamy do kontaktu!

Z chęcią porozmawiamy o Twoim pomyśle na wnętrze!