WYPEŁNIENIE – płyta laminowana, lacobel, matalac, szkło laminowane, lustro, bambus, rattan.

Płyta laminowana –  jest produktem wykonanym na bazie trójwarstwowej płyty wiórowej lub płyty mdf pokrytej jednostronnie lub dwustronnie papierami nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi, co nadaje im ostateczne wykończenie płaszczyzn nie wymagających dalszej obróbki.

Lacobel – szkło wysokiej jakości. Optycznie powiększają przestrzeń i zapewniają niesamowite wrażenia wzrokowe. Lacobel występuje w szerokiej gamie kolorystycznej REF 14 odcieni oraz RAL 15 odcieni. Szkło lacobel jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia a dzięki specjalnej folii, którą jest podklejane od wewnątrz staje się “niezniszczalne” przy normalnym użytkowaniu.

Szkło Colorimo – szkło lakierowane farbami. Szeroki wachlarz kolorystyczny odpowiada aktualnym trendom wzorniczym i pozwala na dowolną aranżację mebli i wnętrz. Jako szkło bazowe używany jest float biały, float ekstra biały, a także szkła ornamentowe. Szkło colorimo jest z powodzeniem stosowane w przemyśle meblowym jako fronty szafek i witryn a także w drzwiach szaf przesuwnych. Znakomicie sprawdza się również jako okładzina ścienna.

  alt obrazka alt obrazka

Matalac – szkło matowe.  Specjalny gatunek szkła, idealnie płaskie i nie posiadające zniekształceń. Szkło matalac pokryte jest z jednej strony specjalnym lakierem, sprawia to że szkło jest matowe. Matalac upodabnia się do szkieł piaskowanych.

Szkło laminowane – rodzaj szkła bezpiecznego powstającego w wyniku łączenia dwóch tafli szkła za pomocą żywicy albo na nasze życzenie wybranej przez nas foli z naszym wydrukiem zwanej “grafiką”. Istnieje możliwość wykonania drzwi przesuwnych z dowolną grafiką z gotowym projektem bądź np albumu rodzinnego.
Lustro – znalazły zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach naszych mieszkań i domów. Są odporne na wilgoć. Idealny pomysł na powiększenie naszego pomieszczenia w którym ma powstać nasza nowa zabudowa. Lustro podklejone jest od wewnątrz specjalną folią która wzmacnia nasze drzwi i chroni przed ewentualnym rozpryśnięciem się szkła.
Lustra występują w kilku kolorach (standardowe – srebrne, grafitowe i brązowe), dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
Bambus – materiał naturalny. Do wypełnienia drzwi przesuwnych stosuje się matę bambusową naklejoną na płytę. Kolor wypełnienia na życzenie klienta dzięki czemu nasz bambus znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu. ZALECAMY nie montować wypełnienia bambusowego do pomieszczeń narażonych na wilgoć ( pralnie, łazienki, baseny).

Rattan – materiał naturalny. Podobnie jak bambus, również możliwość lakierowania koloru na życzenie klienta. ZALECAMY nie montować wypełnienia rattanu w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Zapraszamy do kontaktu!

Z chęcią porozmawiamy o Twoim pomyśle na wnętrze!