WYPEŁNIENIE – płyta laminowana, lacobel, matalac, szkło laminowane, lustro, bambus, rattan.

Płyta laminowana –  jest produktem wykonanym na bazie trójwarstwowej płyty wiórowej lub płyty mdf pokrytej jednostronnie lub dwustronnie papierami nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi, co nadaje im ostateczne wykończenie płaszczyzn nie wymagających dalszej obróbki.
POSIADAMY BOGATĄ PALETĘ DOSTĘPNYCH KOLORÓW z płyty laminowanej (SWISS; EGGER; KRONOSPAN).

Lacobel – szkło wysokiej jakości. Optycznie powiększają przestrzeń i zapewniają niesamowite wrażenia wzrokowe. Lacobel występuje w szerokiej gamie kolorystycznej REF 14 odcieni oraz RAL 15 odcieni. Szkło lacobel jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia a dzięki specjalnej folii, którą jest podklejane od wewnątrz staje się „niezniszczalne” przy normalnym użytkowaniu.

alt obrazka alt obrazka alt obrazka

Szkło Colorimo – szkło lakierowane farbami. Szeroki wachlarz kolorystyczny odpowiada aktualnym trendom wzorniczym i pozwala na dowolną aranżację mebli i wnętrz. Jako szkło bazowe używany jest float biały, float ekstra biały, a także szkła ornamentowe. Szkło colorimo jest z powodzeniem stosowane w przemyśle meblowym jako fronty szafek i witryn a także w drzwiach szaf przesuwnych. Znakomicie sprawdza się również jako okładzina ścienna.

  alt obrazka alt obrazka

Matalac – szkło matowe.  Specjalny gatunek szkła, idealnie płaskie i nie posiadające zniekształceń. Szkło matalac pokryte jest z jednej strony specjalnym lakierem, sprawia to że szkło jest matowe. Matalac upodabnia się do szkieł piaskowanych.

Szkło laminowane – rodzaj szkła bezpiecznego powstającego w wyniku łączenia dwóch tafli szkła za pomocą żywicy albo na nasze życzenie wybranej przez nas foli z naszym wydrukiem zwanej „grafiką”. Istnieje możliwość wykonania drzwi przesuwnych z dowolną grafiką z gotowym projektem bądź np albumu rodzinnego.
Lustro – znalazły zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach naszych mieszkań i domów. Są odporne na wilgoć. Idealny pomysł na powiększenie naszego pomieszczenia w którym ma powstać nasza nowa zabudowa. Lustro podklejone jest od wewnątrz specjalną folią która wzmacnia nasze drzwi i chroni przed ewentualnym rozpryśnięciem się szkła.
Lustra występują w kilku kolorach (standardowe – srebrne, grafitowe i brązowe), dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
Bambus – materiał naturalny. Do wypełnienia drzwi przesuwnych stosuje się matę bambusową naklejoną na płytę. Kolor wypełnienia na życzenie klienta dzięki czemu nasz bambus znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu. ZALECAMY nie montować wypełnienia bambusowego do pomieszczeń narażonych na wilgoć ( pralnie, łazienki, baseny).

Rattan – materiał naturalny. Podobnie jak bambus, również możliwość lakierowania koloru na życzenie klienta. ZALECAMY nie montować wypełnienia rattanu w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Zapraszamy do kontaktu!

Z chęcią porozmawiamy o Twoim pomyśle na wnętrze!